Вівторок, 30 Травня

Українка Ніколь Князєва — «найміцніший хребет світу»

Вона підтягується на поперечині 2800 разів за дві години та ще 5 тисяч може відтиснутись від підлоги за той же час. Ці і ще приблизно тридцять подібних спортивних досягнень десятирічної киянки Ніколь Князєвої офіційно зареєстровані як національні та світові рекорди.

Батько Ніколь, перший віцепрезидент Національної федерації військово-прикладного хортингу України Василь Князєв — зайнявся вихованням і загартуванням доньки, коли їй було приблизно три роки. У сім років вона  виграла свої перші змагання — чемпіонат світу з воркауту серед дорослих. Тоді встановила три світові рекорди, а вже за рік стала майстром спорту міжнародного класу з воркауту.

Це дивовижно: ще до навчання в школі Ніколь почала опановувати іноземні мови і знайомитись з програмою початкових класів. Але через напружений повсякденний графік і тренування дівчинка перейшла на дистанційне навчання. А ще вона грає на фортепіано та співає!

Також батько вирішив з дочкою пройти нормативи спецназу з різних країн світу. Ніколь перевиконує їх! А цього року за активну співпрацю й постійну участь у змаганнях з військовими спецпризначенцями, Командування ССО ЗСУ нагородило Ніколь Князєву почесним беретом.

— У мене є мрія — здобути перемогу на Олімпійських іграх, — усміхається десятирічна Ніколь. Наразі вона посилено готується до цього, не забуваючи робити уроки.

Share.

Leave A Reply