Четвер, 8 Червня

Вирок юнакам, які забили безпритульних до смерті

Закінчено судовий розгляд у кримінальному провадженні щодо двох мешканців Львова, яких обвинувачували у заподіянні важких ушкоджень, що призвело до смерті потерпілих, та заволодінні їхніми важливими особистими документами. (ч.4 ст. 187, ч.2 ст.121, ч.1, 3 ст.357 КК України). Про це повідомляють у пресслужбі прокуратури Львівської області.

Нагадаємо, двоє молодиків упродовж трьох днів (10-12 вересня минулого року) знущались над двома безхатьками, які мешкали у закинутому будинку на вул. Богдана Хмельницького у Львові, де раніше був Центр соціальної реабілітації молоді.

18-річний студент професійного училища та 17-річний школяр били чоловіків руками, ногами, металевою трубою та дерев’яними ніжками від меблів, обливали моторним маслом та посипали сухою будівельною сумішшю, записуючи час від часу це на відео.

Внаслідок отриманих травм 70-річний постраждалий помер на місці вчинення злочину, а його 65-річний товариш — через кілька днів у лікарні. Під час скоєння злочину нападники забрали у жертв документи, що посвідчували особу, ланцюжок, банківські картки, з яких у подальшому зняли 2 тис. грн. Суд підтримав позицію прокурорів Галицької окружної прокуратури, визнав обвинувачених винними та призначив покарання: старшому — 12 років та 2 місяці позбавлення волі, а молодшому — 8 років та 2 місяці ув’язнення.

С.П.

Share.

Leave A Reply