Неділя, 4 Червня

«Європейська Солідарність» перемагає до рад усіх рівнів на Львівщині, розрив між Синюткою та Садовим — мінімальний

Про це свідчать дані паралельного підрахунку голосів виборців, який провели в штабі «Європейської Солідарності»,— повідомив народний депутат від «ЄС», кандидат на міського голову Львова Олег Синютка під час брифінгу у прес-клубі «Львів» у вівторок, 27 жовтня.

Відповідно до даних паралельного підрахунку щодо виборів голови Львівської ОТГ, станом на 27 жовтня, опрацьовано 99,4 % протоколів ДВК. Згідно з ними, Олег Синютка виходить у другий тур разом із чинним мером Андрієм Садовим. Розрив між кандидатами — мінімальний.

   Андрій Садовий — 39, 79 %

   Олег Синютка — 31,8 %

   Руслан Кошулинський — 9,85 %

   Ярослав Рущишин — 4, 68 %.

За результатами голосування до Львівської міської ради, після опрацювання 100 % протоколів ДВК до Львівської міської ради проходять 5 партій:

   «Європейська Солідарність» — 30,95 %

   «Самопоміч» — 19,57 %

   «Голос» — 8,91 %

   «Варта» — 7 %

   ВО «Свобода» — 6,78 %.

Олег Синютка назвав результат виборів однозначним, бо саме «Європейській Солідарності» виборці довірили владу у місті Львові та всій Львівській області. Він підкреслив, що значною більшістю мешканці Львова проголосували за зміни в місті.

«У новообраній міській раді «ЄС» вже має найбільшу фракцію, тож після завершення підрахунку голосів і формального вибору нових депутатів ми почнемо розмови з іншими фракціями про об’єднання всіх політичних сил у міській раді. І так само ми об’єднаємо депутатів в обласній та районній радах», — сказав Синютка та подякував виборцям за підтримку.

Також він повідомив, що 36 із 73-х голів об’єднаних територіальних громад Львівщини, які перемогли на виборах, — це кандидати від «Європейської Солідарності».

«Від Бібрки і до Щирця. Це половина голів усіх об’єднаних територіальних громад на Львівщині. Це дуже хороший результат, дякую вам!», — підсумував Синютка.

«Після формального підрахунку голосів ми приступимо до процедури легітимізації влади. Але я би хотів сьогодні звернутися до всіх політичних сил. Передусім до тих політсил, які пройшли до  Львівської ОТГ. У нас не повинно бути опозиціонерів. Ми повинні об’єднатися абсолютно всі: «Європейська Солідарність», «Самопоміч», «Свобода», «Голос», «Варта». Ці політичні сили повинні об’єднатися довкола інтересів львів’ян, їхнього добробуту».

Він запевнив, що «Європейська Солідарність» і надалі робитиме все, щоб виправдати довіру людей. «Хотів би чесно і відверто сказати нашим виборцям: ви не помилилися у своєму виборі. Ми  виправдаємо вашу довіру. Тому що більшість виборців у Львові проголосували за зміни. Вони проголосували за місто, в якому комфортно жити. За  місто, в якому хочеться жити. Сьогодні завдання всіх політсил і насамперед «Європейської Солідарності» — це докластися до того, щоб місто було саме таким, яким його хотіли бачити львів’яни. Але це також означає, що управління містом повинно змінитися. Передусім з міста треба викорінити корупцію. І це найголовніша вада, на яку вказували сьогодні виборці і це найсерйозніша заувага чинній владі. Необхідно також припинити хаотичну забудову і вирішити проблему заторів. Громадський транспорт має належно виконувати свою функцію. У місті нарешті повинні з’явитися нові дитячі садочки і школи. Хоча без сумніву, головним викликом уже наступної влади буде боротьба з коронавірусом», — розповів кандидат від «ЄС».

Share.

Leave A Reply