Четвер, 8 Червня

Реставрація історичних вікон і брам

ЛКП «Бюро спадщини» оголошує черговий набір заявок від мешканців в Програму співфінансування оновлення історичних вікон і брам. Учасниками нового набору стануть мешканці, які зголосяться через центри надання адміністративних послуг Львова винятково у дні з 1 по 15 вересня, інформує пресслужба ЛМР.

«Ми проводимо новий набір щоосені на початку вересня, адже за рік отримуємо велику кількість запитів. В процесі реставрації багато брам, черга рухається впевнено. До нових заявок черга дійте орієнтовно за два роки. Тож зараз охочі мають можливість стати учасниками Програми співфінансування та організуватися із сусідами», – розповів директор ЛКП «Бюро спадщини» Павло Богайчик.

Нагадаємо, при реставрації брам 70% вартості робіт будуть оплачені з  міського бюджету, 30% – сплачують мешканці. При відновленні вікон за цією Програмою, 60% оплачує місто і 40% – мешканці. Якщо ж майстри проводитимуть заміну пластикових вікон на дерев’яні, частки співфінансування є рівні – 50 % на 50 %.

У ЛКП «Бюро спадщини» наголошують: заявки слід подавати виключно через центри надання адміністративних послуг Львова винятково у дні з 1 по 15 вересня. Звернення, подані поза цими часовими рамками, отримають відмови.

Як подати заявку – на сайті ЛКП «Бюро спадщини» у розділі «Співфінансування».

До слова, з 2018 у Львові відновили майже 170 брам та 125 вікон і балконних дверей. Наразі 17 брам та 6 вікон в процесі реставрації. Також 3 вікон та 2 балконних дверей замінили з металопластикових на дерев’яні.

Х. С.

Фото «Бюро спадщини»

Share.

Leave A Reply